Karta pre teba

Komu sú karty určené?
Verným zákazníkom, ale aj novým, ktorí chcú využívať výhody a stať sa tak stálym zákazníkom. Prostredníctvom karty nakupujete lacnejšie
a čerpáte zľavy a iné výhody, ktoré Vám ponúkajú.

Označenie zľavy alebo inej výhody pri zákazníckej karte
Novinky – takto sú označené nové výhody (benefity) prvé dva týždne a uplynutím tejto doby ostávajú bez označenia
Akcie – takto označené výhody (benefity) majú ohraničenú platnosť
Súťaže – ponúkajú možnosť vyhrať ceny uvedené v infe o súťažiach
Bez označenia – majú dlhodobú platnosť

Výhody kariet
Pri každej výhode máte jej názov, informáciu o zľave alebo výhode, ktorú ponúka, prípadne výšku zľavy, ktorú ponúka, mestá a ich rozkliknutím získate konkrétnu informáciu o adrese, telefónnom čísle, e-mailovej adrese, webovej stránke.

Popis vyhľadávania v zozname zákazníckych kariet a ich výhod
Vo filtrovaní si zvolíte možnosti:
- karty
- výhody
- lokalita

Filter karty využívate najmä na oboznámenie sa s celou ponukou výhod, ktoré Vám karta ponúka. Zobrazia sa Vám skupiny – obchod a služby, stravovanie , ubytovanie a iné, zvýraznené sivou farbou. Každá skupina delí poskytovateľov zákazníckych kariet, ktorí sú abecedne usporiadaní podľa názvu spoločnosti a pod nimi sú zoradené ich zľavové a vernostné karty. Kliknutím na skupinu zobrazíte karty, ktoré sú pod skupinou zoradené aj s ich popisom (názov karty, obrázok zákazníckej karty, info ako kartu získať a webovú stránku spoločnosti). Informácie o výhodách, ktoré Vám ponúka získate kliknutím na kartu, o ktorej chcete vedieť viac.

Kliknutím vo filtri karty na názov spoločnosti sa Vám zobrazia zákaznícke karty, ktoré Vám ponúka táto spoločnosť aj s ich popisom. Informácie o výhodách, ktoré ponúka získate kliknutím na kartu, o ktorej chcete vedieť viac. Kliknutím na zákaznícku kartu zobrazíte jej popis a informácie o vernostnom programe a zľave prípadne inom benefite, ktorý ponúka.

Filter výhody využívate najmä na oboznámenie sa s kartami, ktoré Vám ponúkajú výhodu, ktorú hľadáte. Zobrazia sa Vám karty len s výhodami, ktoré hľadáte. Výhody zoradené pod jednotlivými kartami sú súvisiace so zadanou možnosťou vo filtri.

Filter lokalita využívate najmä na oboznámenie sa s kartami a výhodami, ktoré môžete využívať vo zvolenom filtri. Zobrazia sa Vám abecedne zoradené kraje a pod nimi mestá. Kliknutím na kraj alebo konkrétne mesto zobrazíte karty a ich výhody, ktorých ponuka súvisí zo zadaním vo filtri.

Popis vyhľadávania v Top klientovi
Vo vyhladávaní si zvolíte logo Top klienta, a tým sa Vám zobrazia zákaznícke karty, ktoré Vám spoločnosť ponúka s obrázkom karty a jej popisom a výhodami.