TRINITY karty - TRINITY - Slovak Hotel Alliance

 TRINITY - Slovak Hotel Alliance Vám ponúka tri druhy vernostných kariet - Klientskú, Striebornú a Zlatú kartu. Karty Vám umožňujú získať zľavy z cien ubytovania, pobytových balíkov či stravovania v hoteloch aliancie TRINITY a ďalšie výhody u partnerov - Aquathermal Senec, a.s.; Morillon sap studio krásy; Sothys Paris.
Karty môžete získať pri návšteve niektorých z hotelov Trinity a aspoň jedným prenocovaním v niektorom z nich.
Kartu si môžete aktivovať dvoma spôsobmi - priamo na recepcii niektorého z hotelov Trinity alliance vyplnením registračného formulára Trinity karty
                                                                               - vyplnením registračného formulára Trinity karty v elektronickej podobe na www.trinityhotels.sk v sekcii TRINITY karty.

Tým sa stanete členom trinity klubu a už pri najbližšej návšteve môžete využívať výhody svojej Klientskej TRINITY karty.
Po ďalších troch návštevách hotelov máte nárok na získanie Striebornej karty a po následných desiatich návštevách získate Zlatú kartu, prostredníctvom ktorých
môžete využívať stále atraktívnejšie zľavy. 
Pričom na jednu kartu klientsku, striebornú alebo zlatú je možné získať zľavu na 3 izby v rovnakom termíne v jednom hoteli.
Medzi dvomi pobytmi v rovnakom hoteli musí plynúť aspoň 24 hodín bez ubytovania - od ubytovania po znovu ubytovanie.

Zľavy môžete využívať v každom hoteli alliance Trinity: HOTEL SENEC****
                                                                                          HOTEL SITNO***
                                                                                          ATRIUM HOTEL****

Karty je možné používať iba na súkromné účely, teda individuálny pobyt, ktorý nie je organizovaný a hradený zamestnávateľom alebo inou spoločnosťou
či sprostredkovateľom.
Konkrétne informácie o zľavách, ktoré Vám ponúka klub Trinity a adresy hotelov a partnerov nájdete na našom portáli tu - Klientska TRINITY karta; Strieborná TRINITY karta; Zlatá TRINITY karta.


Pridaj nový komentár

vaše meno

0 príspevkov v diskusii