Načo platíte viac keď nemusíte? Využívajte zákaznícke karty a ušetríte!

Už niekoľko desaťročí spoločnosti v zahraničí ponúkajú vernostné programy, ktorými sa snažia zvýhodniť zákazníkov.
Na Slovensku sa zákaznícke vernostné systémy vo väčšom začali rozvíjať len v predchádzajúcich rokoch. Dnes sa dajú nájsť už takmer v každej oblasti, a tým nám dávajú možnosť ušetriť zaujímavé percento mesačných výdavkov.

Z veľkého počtu zákazníckych kariet, ktoré sa ročne vydávajú, vyplýva obľuba vernostných programov a zapájanie sa do súťaží a akcií, ktoré nám ponúkajú.
V súčasnosti nám čerpacie stanice, obchody, mobilní operátori, banky, poisťovne až po mestá či kraje ponúkajú veľké množstvo zliav a iných benefitov.
Nezavádzajú ich len veľké spoločnosti, ale aj menšie slovenské firmy, ktoré chcú taktiež ponúkať zaujímavé zvýhodnenia pre svojich zákazníkov.

Výhody kariet

Na jednej zbierate body, na inej pečiatky alebo nálepky, ktoré dostanete za zakúpený tovar v určitej hodnote. Po získaní dostatočného počtu si môžete uplatniť zľavu pri ďalšom nákupe alebo získať darček či iný bonus.
Podľa prieskumu našej spoločnosti zákazníci preferujú zákaznícke karty s okamžitou zľavou, prípadne jej kombináciu s iným bonusom.
Hlavnú výhodu majú všetky rovnakú – šetria Vám peniaze.
Uvedené lojalitné systémy prinášajú výhody aj pre obchodníka. Okrem možnosti odlíšiť sa od konkurencie a upevniť si pozície na trhu po motiváciu zákazníkov na nákup v ich obchode.
Zákaznícke karty majú veľký význam pri zbieraní informácií o našich nákupoch a obchodník spoznáva aktuálne potreby zákazníka.
Ako sme už uviedli v súčasnosti sa trend zákazníckych vernostných, zľavových, platobných či bonusových kariet rozvíja a predpokladá sa ich početný nárast.
Táto skutočnosť podnecuje zvyšovanie atraktivity poskytovaných zákazníckych kariet pridávaním nových výhod a vernostných programov.
Vzhľadom k týmto skutočnostiam a pri množstve kariet, ktoré sa stále rozvíjajú sú dôležité aktuálne informácie o ich výhodách a v súčasnosti najprehľadnejší a najjednoduchší spôsob oboznámenia je na stránke www.vyhodykariet.sk .
V zozname zákazníckych kariet a ich výhod ponúkame karty od nadnárodných spoločností až po obchody s jednou prevádzkou, mestské, klubové a iné, ktoré sú v Slovenskej republike ponúkané.

Vernostné karty ich otázky a odpovede

- Ako a kde môžem zákaznícku kartu získať?

- V ktorých obchodoch sa dá využiť moja karta?

- Ktorú kartu môžem využívať vo svojom okolí ?

- S ktorou kartou ušetrím najviac ?

- Oplatí sa mi vyžiadať novú kartu keď ich už mám päť ?

Odpovede na tieto otázky a mnoho iných dostanete prehľadným filtrovaním v zozname zákazníckych kariet a ich výhod na úvodnej stránke nášho webu www.vyhodykariet.sk.

Pridaj nový komentár

vaše meno

3 príspevky v diskusii

Rastislav Bikar
23.09. 2015 o 14:51
Bonus
Rastislav Bikar
23.09. 2015 o 14:51
Bonus
Tím Vyhodykariet.sk
20.02. 2011 o 00:52
Veríme, že Vám webovou stránkou www.vyhodykariet.sk priblížime informácie o zákazníckych kartách, ktoré Vás určite oslovia svojou ponukou, aktuálnymi informáciami a jednoduchým oboznamovaním sa s ich výhodami.